Zprávy

novější 6 – 10 z 193starší

Barbora Botková; Na cestách po Kongu

Kongo se stává znovu čím dál tím víc aktuální - v tomto roce se tam konečně po několikaleté pauze vydá další česká dobrovolnice! Pojďme si oživit vzpomínky na tuto středoafrickou zemi třeba dopisem od Barči o jejích cestách po Kongu.

Zdroj zde

celá zpráva »

Africké dobrodružství Sadby

SADBA se vydala zmapovat terén do nitra Afriky. Přečtete si, jaké země navštívili a co tam vlastně dělali. Rozhodně to mělo co dočinění s dobrovolnictvím .

celá zpráva »

Dnes jím jako Ind

Osmý ročník osvětové kampaně pro základní i střední školy právě odstartoval. Děti si můžou udělat obrázek o tom, jak se žije u nás a jak v Indii. Pomůžou jim v tom pracovní listy a řada materiálů na webu.

Zdroj zde

celá zpráva »

Pouštní oáza mé duše-nádherné pouštní zážitky od salesiánské dobrovolnice Jany

Janička Jeklová se ocitla v ráji... Sice v Keni, tudíž ne v cílové zemi našeho projektu, ale článek o jejím pobytu mezi pasteveckými kmeny uprostřed panenské africké přírody rozhodně stojí za přečtení!

Zdroj článku zde

celá zpráva »

Příliš mnoho matematiky škodí-dobrovolnice Anežka píše z Bulharska o Vánocích a bulharských zvycích

Anežka loni dostudovala obor Finanční matematika na MFF UK a rozhodla se, že si od studia odpočine na rok a půl dlouhé dobrovolné službě v Bulharsku. Jak se jí to daří, si můžete přečíst v dopise, který nám na přelomu roku poslala.

Zdroj článku zde

celá zpráva »