Zprávy

  1 – 5 z 178starší

Vánoční dárek za minutu? Daruj vzdělání třeba chlapci z ulice v Kongu

Letos již pošesté můžete darovat pod stromeček svým blízkým dárkový poukaz na školní pomůcky, školné, cihly na stavbu školy nebo třeba den učitele. Skutečnými obdarovanými jsou ti nejchudší z míst, kde pomáhají naši salesiánští dobrovolníci - v centru Bakanja pro děti z ulice v Kongu, středisku Jibon Jyoti v Indii a Staré Zagoře a Kazanlaku v Bulharsku.

celá zpráva »

Školné a jídlo pro chudé děti v Indii - zpráva o využití zaslaných darů

Dobrovolník Kuba Honěk nám posílá zprávu o využití zaslaných peněz (poslané v červenci 2017) do Indie, konkrétně do střediska Jibon Jyoti. Mrkněte, jak vaše dary pomohly.

celá zpráva »

Jak jsme v tomto roce pomohli zvýšit vzdělanost v Kongu - zpráva o využití zaslaných darů

V dubnu tohoto roku jsme zaslali vaše dary do centra Bakanja pro kluky z ulice v Kongu. Žije tam skoro stovka chlapců bez rodiny, kteří by bez vzdělání neměli šanci na lepší budoucnost. Co se tedy podpořilo?

celá zpráva »

Gabča z Konga: První pozdrav do Čech!

Z centra Bakanja v Kongu odjela poslední česká dobrovolnice Barča Miklasová před více jak 2 lety. Abychom nezapomněli, jak to tam vypadá a jaká je tamní dobrovolnická náplň, pojďme spolu trošku zavzpomínat . Přečtěte si první dopis historicky první konžské dobrovolnice - Gabči - z června 2007!

celá zpráva »

Všichni jsme si podobní-Další pozdrav z Indie

Stále se tady něco děje a plánují se spíš minuty než dny... vzkazují manželé Marčíkovi ze své indické „mise“.

celá zpráva »