Tomáš Pavliska - 2. dopis

22. 1. 2012

Již druhý ze srdečných pozdravů z bulharského Kazanlaku od Tomáše Pavlisky.

Zdravím z Bulharska.

Docela dost se tady toho poslední dobou událo.

V prosinci jsme dokončili opravu domku, do kterého jsem se asi týden před Vánocemi nastěhoval. No vlastě práce je tu ještě nadhlavu, ale už je to tu obyvatelné. Jelikož jsem jel na Vánoce domů, nestihl jsem se tady ještě pořádně zabydlet.

K prvnímu lednu opustil Bulharsko náš milovaný ředitel Cvrček (P. Petr Cvrkal). Byly mu svěřeny jiné úkoly. O. Georgi (P. Jiří Svoboda) a Jarda Růžička jeli spolu s ním 2. ledna autem do čech. Já a dobrovolky jsme se spolu s něma vraceli do Bulharska. Jel s náma taky další dobrovolník Pavel Háček, který tady bude do konce května.

S Pavlem si zatím rozumíme. Už je tady týden, takže se pomalu sžíváme. Jelikož sdílíme jeden pokoj, tak se tu společně zabydlujem.

Jelikož nás Cvrček opustil, nejezdíme už do Gabrova. Trochu mě to mrzí, babičky mi budou chybět. Ale život jde dál. Něco končí a něco dalšího začíná.

S dětma jsme se taky docela sžili, už se s nima domluvím. Každý pátek jezdíme do Staré Zagory, takže tam mě už taky děti znají.

V prosinci jsme tady měli víkendové potáborové setkání, uplynulý víkend tady byl animátorský víkend, takže už jsem tady poznal i spoustu animátorů, kteří se budou účastnit přípravy letních táborů.

« zpět na novinky