Napsali o nás

  1 – 5 z 8starší

Benefiční turnaj

Stříbrný medailista z MEVZy v Praze DAVID LENC!

celá zpráva »

Novinky.cz: Udělejte hezké Vánoce dětem v Indii nebo v Kongu

Projekt Darujme vzdělání slaví své 3. výročí. Je malý a konkurence je veliká. Ale společně s vámi může udělat Vánoce hezčí dětem v Indii, Kongu i Bulharsku. Jak? Podporuje konkrétní věci v konkrétních místech, kde dlouhodobě působí čeští dobrovolníci.

celá zpráva »

Milujte se: Rok v Kongu mezi dětmi ulice

Můžeš dát třeba na nové boty nebo čtyřicet cihel!

Projekt „Darujme vzdělání“ podporuje konkrétní věci v  konkrétních místech, kam salesiánští dobrovolníci jezdí pomáhat. Pomoci lze nákupem dárkových poukazů na stránkách www.darujmevzdelani.cz. Vybrat si můžete například snídani na  týden pro kluky z  internátu v  Kongu, boty pro jednoho konžského kluka, týden učitele v Zimbabwe, pět měsíců školného v Indii nebo čtyřicet cihel na stavbu školy v Bulharsku.

celá zpráva »

Generace21.cz: Darujte něco užitečného, darujte vzdělání

Nevíte, co pořídit pro své blízké k Vánocům? Místo zbytečností můžete darovat dobrý pocit a zároveň pomoct lidem, kteří to potřebují.

celá zpráva »

Studentpoint.cz: Nový projekt Darujme vzdělání pomáhá originální formou dětem z rozvojových zemí

Studujete na vysoké, rodiče za vás platí kolej a v pátek večer čekají s přichystanou večeří, až se vrátíte na víkend domů? Tak to máte štěstí. Vězte však, že všichni se takhle dobře nemají. Nový projekt Darujme vzdělání, který spustila 28. listopadu Salesiánská asociace Dona Boska (SADBA), se snaží se vzděláním pomoci dětem v rozvojových zemích. Zajímá vás, v čem projekt spočívá, jak se do něj můžete zapojit nebo co bylo impulsem pro jeho založení? Pak si přečtěte rozhovor s koordinátorkou projektu Ivetou Pešatovou.

celá zpráva »