Podpořte své kolegy-učitele v daleké Indii, aby se mohli dále vzdělávat a přinášet dětem kvalitní výuku. Pomoci můžete také školákům zaplacením školného.

/img/article/a033701b.jpg

Rádi bychom nabídli všem pedagogům účast na projektu Vzdělávání učitelů ve státě Manipur severovýchodní Indii, který pomáhá zvyšovat kvalifikaci učitelům ze severovýchodní oblasti Indie prostřednictvím vzdělávacích kurzů. V rámci projektu je též možné pomoci dětem příspěvkem na školné. Pětiletý projekt byl zahájen roku 2020 ve spolupráci s indickou organizací Bosco Mangaal Chingmeirong Don Bosco Society ve státě Manipur v severovýchodní Indii.

Rádi bychom pokračovali v tomto projektu i v dalších letech, a proto se se zahájením školního roku obracíme na všechny, kteří znají hodnotu vzdělání a prosíme je o šíření informací o tomto projektu či o finanční podporu.

_________________________

DO PROJEKTU JE ZAPOJENO PŘES 350 DĚTÍ Z CELKEM 24 ŠKOL A TÉMĚŘ 300 PEDAGOGŮ

„Chceme ve školách aktivní kvalifikované učitele, kteří své žáky dokáží nadchnout a předávat jim odborné znalosti. (otec Anthony, ředitel Bosco Mangaal)
_________________________

U článku naleznete kuponky s platebním QR kódem, které můžete snadno sdílet na sociálních sítích, na školních webech a na dalších platformách, které využíváte. Můžete přispět i vy sami, i malá částka znamená pro indické učitele a děti další krok na cestě za vzděláním.

____________________________

  • Darem 550 Kč přispějete indickému žákovi na měsíční školné.
  • Darem 1300 Kč umožníte indickému učiteli zúčastnit se vzdělávacího kurzu.
  • Darem 250 Kč podpoříte vzdělávání učitelů či dětí podle aktuální potřeby.

č. ú. 2800630202/2010

Specifický smybol
Vzdělávání indických učitelů SS: 502
Školné pro děti SS: 510
Podporu vzdělávání v Indii SS: 501
__________________________

Pokud byste se chtěli stát trvalými dárci či přáteli naší organizace*, napište nám na sadba@sadba.org, rádi se vám ozveme a řekneme vám více.

Jako formu pomoci můžete použít také dárkové poukazy, jejichž zakoupením rovněž podpoříte vzdělání dětí a navíc uděláte radost svým blízkým. Informace o nich naleznete na úvodní stránce.

Kompletní informace o projektu naleznete na webových stránkách Sadby.

Děkujeme, že píšete společně s námi příběhy s dobrým koncem.

Tým Sadby

___________

*Za projektem stojí Salesiánská asociace Dona Boska, z.s. (SADBA), jejímž cílem je pomáhat znevýhodněným dětem a mládeži ve světě.

zpět na novinky